Mediat Sociale
Categories

Post Categories

Subscribe Now
Trending News
SUBSCRIBE NOW
Trending News
Lajmi i ri / Kryesor
Ish-ministri grek, Theodoros Pangalos ‘ndez’ debate: Ne u kemi ‘vjedhur’ gjuhën, suliotët ishin shqiptarë 

Ish-ministri grek, Theodoros Pangalos, ka shkaktuar një “tërmet” të vërtetë pas qëndrimit të tij të bërë publik në rrjetet sociale,…

Është gjetur një trup i pajetë në rezervuar 
Lajmi i ri / Kryesor
“Dardania është njëra nga krahinat antike të Ballkanit ku popullata autoktone është ruajtur më së miri” 

A janë shqiptarët të vetmit pasardhës të ilirëve në trojet e tyre? Teoritë kundërshtuese dhe ato mbështetëse të kësaj teze,…

Çamëri
U dogj e tërë shtëpia në Kroaci, por vetëm byreku mbeti pa u djegur 

Një shtëpi në Kroaci është përfshirë nga flakët për shkak të një mosfunksionimi në instalime, të enjten rreth orës 13:00….

Lajmi i ri / Kryesor
Basha deklaroi se kjo është kjo është një fitore e qartë për popullin shqiptar 

Në një deklaratë për mediat nga selia blu Basha theksoi se tani është detyra e numëruesve dhe komisionerëve të përmbushin…

Çamëri
U dogj e tërë shtëpia në Kroaci, por vetëm byreku mbeti pa u djegur 

Një shtëpi në Kroaci është përfshirë nga flakët për shkak të një mosfunksionimi në instalime, të enjten rreth orës 13:00….

Iliridë
Zbulohen dosjet dhe bashkëpunëtorët shqiptarë të UDB-ës 

Dosjet dhe bashkëpunëtorët shqiptarë të UDB-ës. Shkëlzen HALIMI-Sipas disa të dhënave jozyrtare, gjatë periudhës së komunizmit (por edhe më vonë,…

Ambasada e Kosovës në Itali përmes një videoje të veçantë kujton veprën e familjes Jashari 
Çamëri
26 vjeçari nga Kosova zgjedhet kryetar i Socialdemokratëve në Halmstad të Suedisë 

26-vjeçari Arber Gashi u zgjodh kryetar i partisë Socialdemokrate në qytetin e Halmstadit që është posti më i lartë që…

Çamëri
U dogj e tërë shtëpia në Kroaci, por vetëm byreku mbeti pa u djegur 

Një shtëpi në Kroaci është përfshirë nga flakët për shkak të një mosfunksionimi në instalime, të enjten rreth orës 13:00….

Lajmi i ri / Kryesor
Ish-ministri grek, Theodoros Pangalos ‘ndez’ debate: Ne u kemi ‘vjedhur’ gjuhën, suliotët ishin shqiptarë 

Ish-ministri grek, Theodoros Pangalos, ka shkaktuar një “tërmet” të vërtetë pas qëndrimit të tij të bërë publik në rrjetet sociale,…

Është gjetur një trup i pajetë në rezervuar 
Lajmi i ri / Kryesor
“Dardania është njëra nga krahinat antike të Ballkanit ku popullata autoktone është ruajtur më së miri” 

A janë shqiptarët të vetmit pasardhës të ilirëve në trojet e tyre? Teoritë kundërshtuese dhe ato mbështetëse të kësaj teze,…

Lajmet nga Bota


Sport


Shëndetsi


SHPALLJE / PËRKUJTIME

Femra

më të lexuarat

Unë biri yt Kosovë, po kam frikë për ty ! 

Unë biri yt, Kosovë, t’i njoh vuajtjet, gëzimet, vdekjet, t’i njoh lindjet e bardha, caqet e tua të kallura; ta…

PROPOZIMET NË BRUKSEL DHE SIGURIA NACIONALE 

Aktualisht, Serbia po demostron kapacitetet e veta të fuqisë ushtarake, në prag të marrëveshjes së paqes për mos sulmim në…

I URREJ PROFECITË NEGATIVE, QË KANË EPILOG TË SAK 

Nuk e mbroj Ilirin dot vetëm pse nuk e dua Edin. Kaq i pafytyrë nuk mund të jem as në…

Shumë më efikas, profesional dhe produktiv do të ishte Azem Vllasi për ekipin negociator, sesa Blerim Shala dhe Edita Tahiri 

Shkruan, Lirim Gashi E që besa edhe më i besueshëm. Arsyeja është shumë e thjeshtë. Azem Vllasi përveç përvojës ka…

Shkurte Gashi befasohet nga partneri për ditëlindje 

Këngëtarja Shkurte Gashi sot feston ditëlindjen, e kjo datë është më e veçantë për të, pasi pak javë më parë…

I jepet lamtumira e fundit Valton Berishes, kitaristit te bendit Purgatory 

Sot, në Peje iu dha lamtumira e fundit kitaristit të bendit Purgatory, Valton Berisha. Valtoni ishte njeri që mblidhte rreth…

Drake arsyeja e ndarjes së çiftit Kim – Kanye? 

Gjatë muaji shkurt, Kim Kardashian bëri kërkesë për divorc nga Kanye West në gjykatë, duke i dhënë fund martesës së…

video

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2021 Portali GazetaKosovare. Web has been designed by BeamWebsite