Mediat Sociale
Categories

Post Categories

Subscribe Now
Trending News
SUBSCRIBE NOW
Trending News

Postime tjera

Kundër djalit të Nenad Rashiqit ngritet kallëzim penal
Aktualitetet

Kundër djalit të Nenad Rashiqit ngritet kallëzim penal 

Më 22 shkurt të këtij viti në fshatin Llapnasellë ka ndodhur një rrahje masive ku ishte i përfshirë edhe djali i politikanit serb në Kosovë, Nenad Rashiq, raporton Tanjug.

Avokatja e njërit prej të miturve të përfshirë në rrahje, Jovana Filipoviç, ka bërë të ditur se ka ngritur një proces gjyqësor kundër djalit të Nenad Rashiqit, Nikolla Rashiq.

Ajo bëri të ditur se në atë përleshje I.M., mbeti i lënduar ku pësoi lëndime në kokë dhe u dërgua në spital për trajtim mjekësor.

Related posts

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2021 Portali GazetaKosovare. Web has been designed by BeamWebsite