Mediat Sociale
Categories

Post Categories

Subscribe Now
Trending News
SUBSCRIBE NOW
Trending News

Postime tjera

Drake arsyeja e ndarjes së çiftit Kim – Kanye?
Roze

Drake arsyeja e ndarjes së çiftit Kim – Kanye? 

Gjatë muaji shkurt, Kim Kardashian bëri kërkesë për divorc nga Kanye West në gjykatë, duke i dhënë fund martesës së tyre prej një dekade. Ndërkohë mediat rozë kanë zbuluar arsyen e ndarjes së çiftit të famshëm përmes letrave të divorcit.

Në kërkesën e saj për divorc thuhej se arsyeja e ndarjes mes tyre janë “diferencat e papajtueshme”. Në letrat e divorcit, të siguruara nga “The Sun” gjithashtu konfirmohet se ajo po kërkon kujdestarinë për 4 fëmijët e saj, North, Saint, Chicago dhe Psalm.

Ndërkohë së fundmi në rrjete sociale kanë nisur të qarkullojnë zërat se Kim Kardashian ka pasur në aferë me reperin tjetër, Drake dhe se ai mund të ketë qenë shkaku për ndarjen e saj nga Kanye West,

Përmes këngës së tij të fundit “Wants and Needs”, reperi përmend Kanye West në këngë dhe shprehet: “Unë ndoshta duhet të lidhem me Yeezy-n, më duhet Jezusi/ Por sapo fillova të rrëfeja mëkatet e mia, ai nuk na besoi ne.”

Related posts

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2021 Portali GazetaKosovare. Web has been designed by BeamWebsite