Mediat Sociale
Categories

Post Categories

Subscribe Now
Trending News
SUBSCRIBE NOW
Trending News

Postime tjera

Pranga 2 personave në Himarë
Australi

Pranga 2 personave në Himarë 

Policia ka vënë në pranga dy persona në Himarë, pasi janë konstatuar duke vjedhur banesën e një shtetasi.

‘Nga specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Himarë u bë arrestimi në flagrancë i shtetasve G. T., 24 vjeç dhe L. B., 43 vjeç, banues në Fier, pasi janë konstatuar nga shërbimet e Komisariatit Himarë, duke tentuar të vjedhin në banesën e një shtetasi.’- njofton policia.

Sakaq një pranga të policisë është vënë edhe shtetasi G.M, 31 vjeç banues në Vlorë, pasi u konstatua duke drejtuar mjetin në gjendje të dehur.

Materialet iu referuan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.

Related posts

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2021 Portali GazetaKosovare. Web has been designed by BeamWebsite