Mediat Sociale
Categories

Post Categories

Subscribe Now
Trending News
SUBSCRIBE NOW
Trending News

Postime tjera

Shkurte Gashi befasohet nga partneri për ditëlindje
Roze

Shkurte Gashi befasohet nga partneri për ditëlindje 

Këngëtarja Shkurte Gashi sot feston ditëlindjen, e kjo datë është më e veçantë për të, pasi pak javë më parë ajo u bë nënë për herë të parë.

Shkurta mori shumë uirme nga familjarët , shoqëria e fansat, por pa dyshim më i veçanti ishte nga partneri i saj.

Këngëtarja në rrjetet sociale ndau dhuratat që pranoi nga ai, duke e falënderuar publikisht.

Ajo pranoi një ëmbëlsirë nga partneri dhe një  varëse në të cilën shkruan: Në sytë e tu është lumturia ime.

Related posts

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2021 Portali GazetaKosovare. Web has been designed by BeamWebsite