Mediat Sociale
Categories

Post Categories

Subscribe Now
Trending News
SUBSCRIBE NOW
Trending News

Postime tjera

Vetura futet brenda marketit derisa konsumatorët po paguanin artikujt ushqimor
Çamëri

Vetura futet brenda marketit derisa konsumatorët po paguanin artikujt ushqimor 

Ky është momenti kur një veturë e bardhë futet me shpejtësi brenda një marketi dhe konsumatorët që ishin duke paguar artikujt e ndryshëm ushqimor pranë arkave detyrohen të vrapojnë në të gjitha anët për t’i shpëtuar më të keqes.

Ngjarja ka ndodhur në qytetin anglez Essex, e kamerat e sigurisë kanë kapur momentin kur vetura thyen dyert e dritaret e lokalit dhe futet brenda.

Madje disa klientë i tërheq zvarrë e një grup tjetër arrin t’i shmanget përplasjes. E pavarësisht shpejtësisë dhe përplasjes, asnjë person nuk ka pësuar ndonjë lëndim serioz.

Related posts

Të gjitha të drejtat janë të rezervuara © 2021 Portali GazetaKosovare. Web has been designed by BeamWebsite